CRGCQ1210J3R3
MFR.Part #
CRGCQ1210J3R3
JLCPCB Part #
C4335845
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS