CRGCQ1210J33R
MFR.Part #
CRGCQ1210J33R
JLCPCB Part #
C2082163
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS