CRGCQ1210J3M3
MFR.Part #
CRGCQ1210J3M3
JLCPCB Part #
C2082144
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS