CRGCQ1210J150K
MFR.Part #
CRGCQ1210J150K
JLCPCB Part #
C2082060
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS