CRGCQ1210J100K
MFR.Part #
CRGCQ1210J100K
JLCPCB Part #
C2081971
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS