HSA104K7J
MFR.Part #
HSA104K7J
JLCPCB Part #
C1525526
Description
16W 4.7kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS