CRGCQ1210J10R
MFR.Part #
CRGCQ1210J10R
JLCPCB Part #
C2082104
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS