CRGCQ1210J10M
MFR.Part #
CRGCQ1210J10M
JLCPCB Part #
C2082129
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS