RP73D2A13RBTG
MFR.Part #
RP73D2A13RBTG
JLCPCB Part #
C4061832
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS