H4P240KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P240KFCA
JLCPCB Part #
C3557201
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS