CRGCQ1210F18R
MFR.Part #
CRGCQ1210F18R
JLCPCB Part #
C2082087
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS