CRGCQ1210F3K3
MFR.Part #
CRGCQ1210F3K3
JLCPCB Part #
C2081976
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS