3502820RFT
MFR.Part #
3502820RFT
JLCPCB Part #
C4200696
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS