CRGCQ1210F3K9
MFR.Part #
CRGCQ1210F3K9
JLCPCB Part #
C2087641
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS