CRGCQ1210F33K
MFR.Part #
CRGCQ1210F33K
JLCPCB Part #
C2082017
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS