CRGV0805F698K
MFR.Part #
CRGV0805F698K
JLCPCB Part #
C4096631
Description
-55℃~+125℃ 125mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS