CRGH2512F3K4
MFR.Part #
CRGH2512F3K4
JLCPCB Part #
C1706042
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS