SBCV1522KK
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCV1522KK
Description
-55℃~+350℃ 17W 22kΩ Wirewound Resistor ±10% ±200ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS