CRGCQ1206F56R
MFR.Part #
CRGCQ1206F56R
JLCPCB Part #
C2082409
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS