CRGCQ1206F56K
MFR.Part #
CRGCQ1206F56K
JLCPCB Part #
C3944682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS