CRGCQ1206F39K
MFR.Part #
CRGCQ1206F39K
JLCPCB Part #
C4288282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS