CRGCQ1206F39R
MFR.Part #
CRGCQ1206F39R
JLCPCB Part #
C2083964
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS