CRGCQ1206F220R
MFR.Part #
CRGCQ1206F220R
JLCPCB Part #
C4089542
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS