CRGCQ1206F820R
MFR.Part #
CRGCQ1206F820R
JLCPCB Part #
C2074431
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS