CRGCQ1206F270R
MFR.Part #
CRGCQ1206F270R
JLCPCB Part #
C2082597
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS