CRGCQ1206F22R
MFR.Part #
CRGCQ1206F22R
JLCPCB Part #
C2083971
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS