CRGCQ0402F47K
MFR.Part #
CRGCQ0402F47K
JLCPCB Part #
C2073593
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS