SMW368RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW368RJT
JLCPCB Part #
C4259698
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS