CPF0201B23K2E
MFR.Part #
CPF0201B23K2E
JLCPCB Part #
C4173171
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS