CRGCQ0402F33K
MFR.Part #
CRGCQ0402F33K
JLCPCB Part #
C2074075
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS