H4P430KFZA
MFR.Part #
H4P430KFZA
JLCPCB Part #
C1404658
Description
-55℃~+155℃ 1W 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS