SMA-A0204BTNX56K
MFR.Part #
SMA-A0204BTNX56K
JLCPCB Part #
C4223156
Package
0204
Description
400mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS