H813K7BYA
MFR.Part #
H813K7BYA
JLCPCB Part #
C1408413
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS