CRG1206J13R
MFR.Part #
CRG1206J13R
JLCPCB Part #
C2097752
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS