CRGH1206J13R
MFR.Part #
CRGH1206J13R
JLCPCB Part #
C2103299
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS