CRG1206F270K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F270K
JLCPCB Part #
C4002198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS