CRG0805F620R
MFR.Part #
CRG0805F620R
JLCPCB Part #
C3994090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS