RU73X1J1K43LTDF
MFR.Part #
RU73X1J1K43LTDF
JLCPCB Part #
C4112254
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS