CRG0805F120R
MFR.Part #
CRG0805F120R
JLCPCB Part #
C2074028
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS