CGSSL3R068J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CGSSL3R068J
JLCPCB Part #
C4215078
Package
SMD
Description
3W 68mΩ ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS