CRG0805F10K/10
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0805F10K/10
JLCPCB Part #
C2090476
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS