RT0805CRB07330KL
MFR.Part #
RT0805CRB07330KL
JLCPCB Part #
C4260058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS