CRG0603F100K/10
MFR.Part #
CRG0603F100K/10
JLCPCB Part #
C2096505
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS