CRG0603F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0603F100K
JLCPCB Part #
C2073721
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS