CRG0201F100R
MFR.Part #
CRG0201F100R
JLCPCB Part #
C2112088
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS