CRG1206F100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F100R
JLCPCB Part #
C2074428
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS