AA0201FR-0711R8L
MFR.Part #
AA0201FR-0711R8L
JLCPCB Part #
C2102311
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS