CRG0201F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0201F100K
JLCPCB Part #
C3982203
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS