CPF-A-0603B3K3E1
MFR.Part #
CPF-A-0603B3K3E1
JLCPCB Part #
C3999928
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS