CPF-A-0603B2K4E
MFR.Part #
CPF-A-0603B2K4E
JLCPCB Part #
C1857673
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS